” Sarıkaya Yaz Konserleri ” Bu Yaza Damgasını Vurdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Sarıkaya’da düzenlenen yaz konserleri büyük bir heyecan ve coşkuyla sona erdi.

Etkinlikler kapsamında ilk gün DJ performansının ardından Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin yıldızı, ilçenin güçlü sesi Ramazan Bağgül sahne aldı. Zaman zaman duygulandıran zaman zaman coşturan performansıyla izleyenlerden tam not aldı.

İlk gün etkinlikleri kapsamında daha sonra sahneye milyonların ilgiyle izlediği ve her gittiği yerde coşkuyla karşılanan ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir çıktı. Söylediği birbirinden güzel şarkılar ve sahne performansıyla izleyenleri adeta büyüleyen Tuğçe Kandemir iki saat boyunca izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

” Sarıkaya Yaz Konserleri ” etkinliğinin ikinci gününde ise saat:20.30’da sahneye Ahmet Şafak çıktı. Alanı dolduran binlerce kişiyi coşturan 2 saatlik performansıyla büyük beğeni alan Ahmet Şafak en güzel şarkılarını Sarıkaya’lı vatandaşlar için seslendirdi.

Etkinlikler boyunca herkesle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel her iki gün de yapmış olduğu konuşmalarda konsere gelen vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ederek şükranlarını sundu.

Başkan Açıkel mesajında:” Sarıkaya Yaz Konserleri kapsamında Sarıkaya halkı ile buluşan değerli sanatçılarımız Ramazan Bağgül, Tuğçe Kandemir ve Ahmet Şafak’a çok teşekkür ederim. Organizasyonu gerçekleştiren Bozok Medya Çağatay Koçak’a, teknik ekibe, güvenliği sağlayan kahraman güvenlik güçlerimize, belediye çalışanlarına, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. İki gün meydanı doldurup hiç bir kötü olaya meydan vermeden Sarıkaya’ya yakışan şekilde dinleyen izleyen tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. Bizleri yalnız bırakmayan;

Milletvekilimiz Ethem Sedef, Valimiz Ziya Polat, İl Başkanımız Tekin Irgatoğlu,  Kaymakamımız Samet Serin, Merkez İlçe Başkanımız Adem Kızılay, İlçe Başkanımız Alpaslan Erbek, Yenipazar Belediye Başkanımız Menderes Baran, Çiğdemli Belediye Başkanımız Ahmet Sungur, Araplı Belediye Başkanımız Adem Ertuğrul  Türk Eğitim Sen İl Başkanı Mahmut Kabayel ve Avrupa Türk Federasyonu temsilcilerine hassaten katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Haber Merkezi

” Sarıkaya Yaz Konserleri ” Bu Yaza Damgasını Vurdu
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!