SAĞLIKTA YENİ BİR ADIM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi, Ozon Odasını hizmete açarak sağlık alanında önemli bir adım attı. İş İnsanı Reis Turan Göçümlü ’nün destekleriyle gerçekleşen bu gelişme, Yozgat ve çevre illerdeki hastalara Ozon Tedavisi imkânı sunacak.

Açılış törenine Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgat Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, MHP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Âdem Kızılay, Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Celal Yalçın, Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Gökhan Eroğlu, Kamu-Sen Yozgat İl Başkanı Mahmut Sunay Kabayel, Türk Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Metin Ercan, beraberlerindeki heyetler, Hastane idari Ekibi ve Personelleri katıldı.

“Merkez Ve Yakın İllere Hitap Edeceğiz”

Ozon Odasında yapılacak tedaviyi konuklara anlatan Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan vatandaşların kaliteli bir şekilde hizmet almaları için gayretle çalıştıklarını belirterek; “Ozon Tedavisi ile Yozgat merkez ve yakın illere hitap edeceğiz. Açılış aşamasında vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Ozon tedavisi hem hastalıkların önlenmesinde hem de daha kısa sürede iyileşmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Alanında Uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerimiz ve Ekibimizle bu hizmeti sağlayacağız. Vatandaşlarımıza kaliteli ve ulaşılabilir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Reis Turan Göçümlü’ye ve yoğun katılım sağlayan konuklarımıza teşekkür ederim. Yozgat’ımıza hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

SAĞLIKTA YENİ BİR ADIM
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!