“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YERİ AYRIDIR”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Müdür Şahin; ”Öncelikle depremde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımızı rahmetle anıyorum. Asrın felaketi olarak tarihe geçen ve ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinde yaralanan vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm hastalarımızın sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katarak karşılık beklemeden büyük bir fedakârlık örneği sergileyen doktor, hemşire ve tüm personellerimizin o zor koşullarda yaptıkları takdire şayandır.
Tüm sağlık çalışanlarımıza ülkemiz adına teşekkür ederim. Sağlık alanında 7/24 kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetlerimizle vatandaşlarımızın takdirini kazanan sağlık çalışanlarımızın milletimizin gönlünde her zaman ayrı bir yeri vardır.
Tıp Bayramı vesileyle her zaman büyük bir fedakârlık ve sabırla görev yapan doktorundan hemşiresine, eczacısından destek personeline tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YERİ AYRIDIR”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!