SAADET PARTİSİ ARSLAN’IN KAPISINI ARALADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Genel Sekreteri Mesut Doğan, Yozgat ziyaretleri kapsamında yaklaşan yerel seçimler öncesi bir önceki seçime bağımsız girerek yüksek oy oranına ulaşan Geçmiş Dönem Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan’ı ziyaret etti.
Mesut Doğan ve Kazım Arslan, yaklaşan yerel seçimlere yönelik fikir alışverişinde bulundular.
Siyasetin halkla yapılacağını ve amacının kazanmak olduğunu söyleyen Arslan, “Daha önce bağımsız olarak seçime girdim ve Yozgatlı bize sahip çıktı. O günden bugüne halkın desteği daha da çok arttı ve hala dimdik ayaktayız. Şu an ki gözlemlerim halkın büyük çoğunluğu yine bizi istiyor. Kimisi kendi partisine istiyor kimisi nerden olursa olsun diyor. Sonuç olarak şahsımızla ilgili büyük bir destek var. Nasıl yol izleyeceğimize ise yapılan istişarelerle karar vereceğiz” ifadelerini kullandı.
“YOZGAT HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Kazım Arslan; “Öyle ya da böyle seçime gireceğim. Henüz netleştirdiğim bir şey yok. Ama Yozgat’ı özlediği ve beklediği adil yönetime yeniden inşallah kavuşturacağım. Benim tek derdim memleketime hizmetkâr olmak, makam peşinde değilim. Hemşerilerimin göstermiş olduğu itibar her makamın üstündedir. İnanıyorum ki Yozgat’ın bize ihtiyacı var. “dedi.
Saadet Partisi heyeti Kazım Arslan’a başarı ve hayırlı bir karar vermesi dileğinde bulundu.

Haber: Bülent Kalabalık

SAADET PARTİSİ ARSLAN’IN KAPISINI ARALADI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!