Rıza Kayaalp örnek gösterildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu, U17 Dünya Güreş Şampiyonası’nda mücadele edecek sporcuları ziyaret etti.
Yapılan ziyarette sporculara Rıza Kayaalp örnek gösterildi.

Ziyarette TGF Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Keskin, Teknik Kurul Başkanı Niyazi Özçelik ve Organizasyon Kurulu Başkanı Mehmet Eroğlu da yer aldı.
Mersinli Ahmet Güreş Spor Kompleksi’nde hazırlıklarına devam eden Grekoromen ve Serbest Güreş Milli Takımları ile bir araya gelen Başkan Eroğlu, şampiyona öncesi sporculara ve teknik ekibe destek mesajı verdi.
31 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Başakşehir Spor Kompleksi’nde düzenlenecek U17 Dünya Güreş Şampiyonası’nda mücadele edecek sporculara hitap eden Başkan Dr. Şeref Eroğlu, “İnşallah gelecekte büyük şampiyonlar olacaksınız. Hiçbir şey hayal değildir, yeter ki siz isteyin. Her zaman büyük düşünün, burası sizin için sadece bir adım ve amaç değil araç olmalı. Gelecekte aynı Rıza ağabeyiniz, Taha ağabeyiniz gibi şampiyonlar olacaksınız. Bunu yapacak gücünüz var. Ben şimdiden size başarılar diliyorum. Biz orada olacağız, yalnız değilsiniz bunu hep birlikte başaracağız. Her şey Türkiye için, her şey Türk güreşi için.” Sözleriyle U17 Dünya Şampiyonası’nda güreşecek sporcularımıza moral verip başarı dileklerinde bulundu. Haber: Bülent Kalabalık

Rıza Kayaalp örnek gösterildi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!