Pazar ve kermes ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın perşembe pazarını ve deprem bölgesine destek amacıyla açılan kermesi ziyaret etti. Pazar esnafı ve vatandaşlarla hasbihalden sonra kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı, gönüllü kadınlara teşekkür etti.

Konuyla alakalı olarak değerlendirme yapan Belediye Başkan Yalçın: “Depremin ilk saatlerinden itibaren Akdağmadeni halkı olarak yediden yetmişe hepimiz kardeşlerimiz için seferber olduk.

Depremin üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen Kurumlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte hem bölgeye desteğimiz aralıksız sürdürüyor; bir taraftan da ilçemizde misafir ettiğimiz kardeşlerimizin yarasını sarmaya gayret ediyoruz.

İlçemizin fedakar kadınlarından oluşan “Gönüllü Analar Grubu”muzun organize ettiği ve geliri deprem bölgesinden talep edilen ihtiyaçlara harcanacak olan bu hayır kermesine halkımızın yoğun ilgi gösterdiğini görmek mutluluk verici. Destek olmak isteyen vatandaşlarımız için kermes, 17 Mart Cuma Günü de devam edecektir.

Aziz milletimizin her ferdi gibi içi yanan, kanayan yaraya merhem olabilme adına gayret eden tüm kardeşlerime ve Akdağmadeni Gönüllü Analar Grubu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

Pazar ve kermes ziyareti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!