PARTİ İÇİ ÇATIŞMA MI ÇIKTI?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Geçmiş Dönem Yozgat Milletvekili Ali Keven, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İl Başkanı Abdullah Yaşar’ı, akil insanlara havale etti.


Cumhuriyet Halk Partisinin Yozgat Teşkilatlarında büyük emeği olan ve 5 yıl boyunca da milletin vekilliğini yapmış olan Ali Keven’e karşı uygulanan tutum, kamuoyunca büyük eleştiri topladı.
Ali Keven parti içi çalışmalarının İl Başkanı Abdullah Yaşar tarafından engellendiğini iddia etti.
Keven, ”Bu partide 3 yıl gençlik kolları başkanlığı 20 yıl il başkanlığı ve 5 yıl milletvekilliği yapmış bir insan olarak il başkanlığından istemiş olduğum il disiplin kurulu listesi il başkanı tarafından engellenerek tarafıma verilmemiştir. Bu davranışı partimizdeki akil insanların vicdanına bırakıyorum” dedi.
Geçmiş Dönem Yozgat Milletvekili Keven, bir diğer sosyal medya paylaşımında ise, ”Değerli dostlar Cumartesi günü yapılacak olan merkez ilçe kongresi için İlce Başkanımız Mehmet Ali Erbaş’tan delege listesini istedim yine aynı anlayışla ben veremem il başkanından isteyin dedi” iddialarında bulundu.
Haber: Bülent Kalabalık

PARTİ İÇİ ÇATIŞMA MI ÇIKTI?
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!