Öz Değerlendirme Yaptılar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi’nin Başhekimi Mustafa Kozan ve ekibi 3 gün süren çalışma ile öz değerlendirme yaptı.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekim Uzman Doktor Mustafa Kozan, İdari Ekibi, Kalite ve Verimlilik Birimi ve ilgili birim sorumlularının katılım sağladığı, sağlıkta daha iyi hizmet verebilmek için kurum içinde 3 gün süren öz değerlendirme yapıldı. Bu öz değerlendirme ile ilgili resmi sosyal emdya hesapları üzerinden paylaşım yapan Yozgat Şehir Hastanesi şu ifadeleri kullandı: “Hastanemizde kalite ve verimlilik birimi tarafından bina turu düzenlenerek öz değerlendirme yapıldı. Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, İdari Ekibimiz, Kalite ve Verimlilik Birimi ve ilgili birim sorumlularının katıldığı sağlıkta daha iyi hizmet verebilmek için kurum içinde 3 gün süren öz değerlendirme yapıldı. Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan yaptığı açıklamada; “Hastalarımıza daha verimli sağlık hizmeti verebilmek, personellerimizin çalışma koşullarını yerinde incelemek ve iyileştirmek için denetimlerimizi periyodik olarak yapıyoruz” dedi.

3 gün süren denetimlerde personel yeterliliği, hasta ve hasta yakını güvenliği, hasta bakımı, teknik altyapı yeterliliği, doküman yönetim sistemi, personel güvenliği, atık hizmetleri, temizlik, acil durumlarda verilecek kodlar, servis işleyişleri yerinde kontrol edilerek raporlar oluşturuldu.”

Haber: Zehra Aksümer

Öz Değerlendirme Yaptılar
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!