ORYANTASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat genelinde çocuk, yaşlı, engelli, kadınlara yönelik hizmet yürüten yatılı ve gündüzlü kuruluşlara yeni atanan sosyal servis ve büro personeline oryantasyon eğitimi verildi.Yozgat genelinde çocuk, yaşlı, engelli, kadınlara yönelik hizmet yürüten yatılı ve gündüzlü kuruluşlara yeni atanan sosyal servis ve büro personeline oryantasyon eğitimi verildi.
İl Müdürü Abdullah Neşeli yapılan eğitim ile yeni göreve başlayan sosyal servis ve büro personelinin kurluşlarına ve ilimize kolay adapte olmasına büyük önem verildiğini kaydetti. Bu sebeple, işe yeni başlayan personelin görevine uyum sürecini kolaylaştırmak, kurum kültürünü, genel kurallarını ve uygulamalarını aktarmak için oryantasyon (genel uyum) eğitimi düzenlendiklerini ifade etti.
Neşeli ayrıca yeni atanan personele “sosyal hizmetlerin önemi, geçmişi ve bugünü, İlimiz sosyal hizmet uygulamaları, kişi mahremiyeti, güvenlik uygulamaları, sosyal hizmetlerin hedefleri, misyonu, vizyonu, ilimizde personele sağlanan olanaklar ve hizmetler, çalışma gün ve saatleri, rapor uygulamaları, emeklilik sistemi, disiplin kuralları ve yönetmeliği, personel yönetmeliğinde yer alan bilgiler, nakil, harcırah, sosyal haklar gibi konuların aktarılması ile de özlük haklarıyla ilgili” konularda bilgi aktardı.

ORYANTASYON EĞİTİMİ VERİLDİ
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!