Okul inşaatları denetlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Sorgun, Çekerek ve Akdağmadeni ilçelerinde devam eden okul inşaatlarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Eğitim alanında yapılan çalışmaların önemine vurgu yapan Yazıcı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan ödeneklerle planlanan projelerin çocuklar için büyük önem taşıdığını belirtti.
Sorgun, Çekerek ve Akdağmadeni ilçelerinde devam eden okul inşaatlarını yerinde inceleyerek, projelerin yapım ve uygulanma aşamaları hakkında bilgi alan Yazıcı, incelemeler sırasında projelerin ilerleme durumları ve kalitesi hakkında yetkililer ile görüştü. Yazıcı, bu süreçlerin yakından takip edildiğini söyledi. Yozgat genelinde toplam 24 proje üzerinde çalışmaların devam ettiğini vurgulayan, Yazıcı, bu projelerin yapım aşamalarının titizlikle incelendiğini ve denetlendiğini kaydetti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklar için en iyi eğitim ortamının sağlanması için çaba gösterdiklerini dile getiren Yazıcı, projelerin tamamlanması ve çocukların daha iyi bir eğitim alması için emek veren herkese teşekkür etti.
Tüm öğrencilere sağlık ve başarı dolu bir gelecek dileyen, Yazıcı, yapılan incelemelerin ardından, Yozgat genelindeki diğer okul projelerinin de yakından takip edilmeye devam edeceğini vurguladı. İHA

Okul inşaatları denetlendi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!