ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU  OLSUN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Geleceğimizin teminatı, göz nuru evlatlarımızın yetiştirilmesinde büyük emekleri olan öğretmenlerimizin gününü kutlayan Belediye Başkanı Celal Köse;
“Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk ayetinin “oku” emriyle başlaması okumanın, öğrenmenin ve eğitimin önemini gayet açık şekilde anlatmaktadır. Türk toplumlarında eğitimin önemi kadar eğiten de önemli olmuş ve saygı duyulmuştur. Eğitim ve öğretimin insanlık için olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Türkiye güçlü ve müreffeh bir ülke yolunda hızlı ve emin adımlarla yürürken, en büyük umudumuz bugün okul sıralarında oturan çocuklarımız, gençlerimiz ve onları şekillendiren öğretmenlerimizdir. Cehalete karşı açtığımız savaşta en büyük silahımız sizlersiniz. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş olan tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ülkemizin ihtiyacı olan “fikri hür’, “vicdanı hür’, “irfanı hür” nesilleri yetiştiren tüm öğretmenlerimizi geleceğe kattığı değer için yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU  OLSUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!