Öğrencilere Çorba İkramı Rektörden

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, güz dönemi final sınavları haftası dolayısıyla öğrencilerin ders çalışmalarını desteklemek amacıyla Merkez Kütüphanede öğrencilere “Çorbalar Bizden Çalışmak Sizden” sloganı ile çorba ikramında bulundu.

Merkezî Kütüphanede final sınavlarına çalışan öğrencileri ziyaret eden Karadağ, öğrencilerle bir araya gelerek kendi elleriyle öğrencilere çorba ikram etti.

Karadağ’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın, Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Prof. Dr. Yücel Güney, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen, Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkanı Öğr. Gör. Kenan Korkmaz da eşlik etti

Öğrencilerin vize ve özellikle final sınavları döneminde yoğun bir çalışma temposunun içine girdiğini belirten Karadağ “Öğrencilerimiz bu günlerde güz dönemi final sınav heyecanı yaşıyor. Öğrenci memnuniyeti odaklı bir yönetim anlayışı içerisindeyiz. Sınav dönemlerinde Yozgat’ımızın geleneksel çorbalarından arabaşı çorbasını öğrencilerimize ikram etmek istedik. Amacımız öğrencilerimizin sınav dönemlerinde motivasyonlarını arttırmak, onlara destek olmak. Bu vesile ile tüm öğrencilerimize final sınavlarında başarılar diliyorum ”dedi.

Çorba ikramı sonrası Üniversite öğrencilerinden Halil İbrahim Güneşer ve Mehmet Emin Yazan tarafından ney ve bağlama eşliğinde müzik dinletisi ve ardından sinema gösterimi gerçekleştirildi.

Öğrencilere Çorba İkramı Rektörden
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!