Ödüller Sahiplerini Buldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çayıralan Belediyesi tarafından bu yıl 13.’sü düzenlenen Bal ve Kültür Festivali en iyi bal yarışmasında ödüllerin sahipleri belli oldu.

En iyi bal yarışmasında dereceye giren balcılar; 1. Latife Tuç, 2. Mustafa Güneş, 3. Oktay Yüksek olurken  Jüri Özel Ödülü de Akif Buğra Arslaner’e verildi.

Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, bu yarışmanın en önemli özelliklerinden birisinin ilçe ve köylerin dışından balcı katılmaması olduğuna değindi. Böylelikle hem balcıların tanınması hem de balcıların ballarından tatma imkanı bulduklarını söyledi.

Başkan Codar yaptığı açıklamada: “Katılım sağlayan bütün balcılarımıza ve balları sunan Bal Kızlarımıza hediyelerini festivalimize katılım sağlayan vekillerimizle, STK temsilcilerimizle, siyasi parti temsilcilerimizle ve misafirlerimizle birlikte takdim ettik. Nice festivallerimizde hep birlikte olmak dileğiyle ifadelerine yer verdi. Seray Öney

Ödüller Sahiplerini Buldu
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!