NETFLİX’TEN YOZGATLI SİNEMASEVERLERİ HEYECANLANDIRACAK HABER

netflix
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix, uzun bir hazırlık sürecinin ardından Zack Snyder’ın büyük bir titizlikle üzerinde çalıştığı, yılların emeğinin ürünü olan “Rebel Moon”un ilk bölümünü heyecanla bekleyen izleyicilerle buluşturacak. Yapım aşamasında harcanan 166 milyon dolarlık bütçesiyle, bu yılın en dikkat çeken ve en pahalı projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Film, ana dünya’nın sakin bir köyünü acımasız bir tehditle karşı karşıya getiren olayları konu alıyor. Bu köy, uzak bir ayda yer alan, hayatta kalmak için son umutlarını gizemli bir yabancıya bağlamak zorunda kalıyor. Zack Snyder’ın 172 sayfalık senaryosu, ilk başta üç saate yakın sürecek bir filmi işaret ediyordu. Ancak Netflix ve Snyder, bu büyük yapımı iki bölüme ayırarak daha geniş ve derin bir hikaye anlatımı hedefledi.

Sinema dünyasında CGI ve görsel efektlerin yoğun kullanımına rağmen, yönetmen Snyder, büyük bütçenin çoğunu Los Angeles’ın yakınlarındaki Santa Clarita kanyonunda set inşasına ayırdı. Burada gerçekçi bir İskandinav tarzı köy oluşturuldu ve filmdeki detayların en gerçekçi şekilde yansıtılması için çiftçilerin hasat ettiği gerçek mahsuller yetiştirildi.

Filmin oyuncu kadrosundaki isimler arasında Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Anthony Hopkins, Michiel Huisman ve Charlie Hunnam gibi deneyimli ve tanınmış oyuncular bulunuyor.

Rebel Moon’un ikinci bölümü için henüz kesin bir vizyon tarihi belirlenmese de, Snyder hayranlarının fazla beklemeyeceklerini belirtti.

Haber Merkezi

NETFLİX’TEN YOZGATLI SİNEMASEVERLERİ HEYECANLANDIRACAK HABER
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!