Minar, Boğazlıyan’da gençlerle buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğazlıyan’da gençlerle bir araya gelen AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar, gençler üzerinden “Z, Y, X” gibi kategorizasyonlar yapılmasını eleştirerek, “Türkiye’de siyasete bir müdahale aracı haline getirebilir miyiz diye bu kavramı ürettiler. Ancak gençlerimizin bu kavrama çok sahip çıktıklarını görmüyorum. Alfabedeki bir harfle ifade edilecek kadar basit değildir bu ülkenin gençleri” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Av. İskender Minar, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Boğazlıyan’da gençlerle bir araya geldi. Bir kafede gençlerle oturarak sohbet eden, fikir alışverişinde bulunan İskender Minar, gençlerin enstrümanlar eşliğinde söylediği şarkılara eşlik etti.

Gençlere en çok değer veren, Türkiye’ye çağ atlatan mücadeleyi yürütürken gençleri daima yanlarında bulunduran partinin AK Parti olduğunu vurgulayan İskender Minar, “Gençlerimizi çok seviyoruz, genç kardeşlerimiz de bizi çok seviyor. AK Parti’nin bugünkü temsilcisi olduğu kadim davamızı yarınlara taşıyacak, büyütecek olan gençlerimizdir. Geleceğimizin umudu gençlerimizle inşallah 14 Mayıs gecesi de zafer şarkıları söyleyeceğiz” dedi. Haber Merkezi

Minar, Boğazlıyan’da gençlerle buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!