Milletvekillerinden Oktay’a Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan, Fuat Oktay’ı ziyaret etti.

Bu ziyaretle ilgili Abdulkadir Akgül; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin 1. Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak ülkemize ve milletimize önemli hizmetler gerçekleştiren, yeni dönemde Ankara Milletvekili seçilen ve TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı olarak görev üstlenen, kıymetli hemşehrimiz Sayın Fuat Oktay Beyefendiyi Yozgat Milletvekilimiz Süleyman Şahan ile birlikte ziyaret ettik. Türkiye ve Yozgat özelinde durum değerlendirmesi yaptığımız bu özel görüşmede, Sayın Başkanımızın tecrübelerinden istifade ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği ve Yozgat’ımıza yakın ilgi ve alakası için teşekkür ediyoruz. Yozgat siyasi değerleriyle güçlü, Yozgatlı yetiştirdiği devlet adamlarıyla bir ve beraber” ifadelerini kullandı.

Fuat Oktay ise bu ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda; “AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdülkadir Akgül ve Süleyman Şahan’ı kabul ettik. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Hüseyin Buğdaycı

Milletvekillerinden Oktay’a Ziyaret
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!