MİLLET İTTİFAKINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Millet İttifakı 28. Dönem Milletvekili Adayları Lütfullah Kayalar, Ali Keven, Nafiye Balçık, İsmail Yılmaz gazetemize ziyarette bulundu.

Yozgat Millet İttifakı 28. Dönem Milletvekili Adayları gazetemizi ziyaret etti. Yapılan ziyarette Yozgat İyi Parti 1.sıra Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar birlik ve beraberlik mesajı verdi.  Ziyaretlerinin her kesime olduğunu belirten Kayalar: ‘‘Bizler herkesi ziyaret ediyoruz. Ak Parti ve MHP’yi de ziyaret ettik. Bizler için önemli olan birlik ve beraberliktir. Sonuçta hepimizin ortak paydası Yozgat’tır. Bu nedenle ayrım yapmadan herkesi ziyaret ediyorum’’ dedi.

‘‘BEKLENTİLERİMİZ YÜKSEK’’

14 Mayıs seçimleri ve seçim çalışmaları ile ilgili olarak ise Kayalar: ‘‘Seçim çalışmalarımız başladı. Yoğun bir tempo ile hep beraber el ele vererek çalışıyoruz. Seçim çalışmalarımız beklediğimizden çok daha iyi başladı. Halkın bize olan yaklaşımı beklediğimizden daha sıcak, bu nedenle beklentilerimiz yüksek. Halkında bizden beklentileri var. Bu beklentileri karşılamak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya ve onların bu ilgisine layık olmaya çalışacağız’’ ifadelerini kullandı.

‘‘GÖREVİMİZ YOZGAT’’

Farklı siyasi partilerde olsak da hepimizin en önemli ve tek gayesi Yozgat diyen İyi Parti 2.Sıra Milletvekili Adayı Ali Keven: ‘‘Asıl hedefimiz ve görevimiz belli. Yozgat’ı geliştirmek, kalkındırmak ve daha iyi yerlere getirmek için çabalayacağız. En önemli sorunlarımızdan biri de Yozgat için tabii ki göç meselesidir. Bu yüksek sayılarda yaşanan göçün önüne geçmeliyiz. Beni, bizleri tanıyorsunuz. Bizlerin tek gayesi Yozgat’tır. İşte tam bu nedenlerle her şeyi el ele başaracağımıza emin olabiliriz’’ dedi.

‘‘MİLLİ İRADEMİZ DEMOKRASİNİN TEMELİDİR’’

En büyük demokrasinin sandıklar olduğunu dile getiren İyi Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar şu sözlerle ziyaretini sonlandırdı: ‘‘Milli irademiz demokrasinin temelidir. Bizler bunu sandıkta başaracağız. Halkımız geleceğe sandıklarda karar verecek. Ben inanıyorum ki bununla birlikte ülkemizde yeni bir dönem başlayacak. Özellikle Ankara, İstanbul olmak üzere büyükşehirlerimizde fazlasıyla bir hareketlilik var. Büyük bir inanç var. Biz bu inancın bizi en iyi yerlere taşıyacağına inanıyoruz. Diğer yandan yaklaşan bayram için Yozgat halkımız başta olmak üzere, tüm Türkiye ve İslâm âleminin bayramını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ Haber: Zehra Aksümer

MİLLET İTTİFAKINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!