MİLLET İTTİFAKI’DAN HALKA DAVET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Millet İttifakı Partileri İl Başkanları halkla bir araya geldi.

Yozgat Millet İttifakı İl Başkanları ve Merkez İlçe Başkanları ile birlikte hem seçime hem de açık hava toplantısına günler kala halka buluştu. Halkı mitinge davet eden başkanlar, davet ile ilgili paylaşımda bulundu.  Paylaşımda bulunan Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Aydoğmuş; ‘‘Millet İttifakı Partileri İl Başkanları olarak Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Demirel, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Cemil Işıksoy, Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Aydoğmuş,  Deva Parti İl Başkanı Mustafa Bulut,  İyi Parti İl Başkanı Bünyami Katipoğlu,  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Yaşar,  Demokrat Parti İl Başkanı Hüsamettin Üzümverdi, Merkez İlçe Başkanları ve teşkilat üyeleri ile birlikte Yozgat ‘ta esnaf kardeşlerimiz ve halkımızla bir araya geldik’’ dedi.

Halk ziyaretinde 12 Mayıs günü saat 13.30’da yapılacak olan açık hava toplantısına da davet vardı. Miting ile ilgili Aydoğmuş; Cuma günü yapılacak İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Yardımcımız Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Cumhurbaşkanı Yardımcımız  Mansur Yavaş’ın katılımıyla  Büyük Yozgat Mitingine tüm esnaf kardeşlerimiz ve halkımızı davet ettik’’ ifadelerini kullandı.

Haber: Hüseyin Buğdaycı

MİLLET İTTİFAKI’DAN HALKA DAVET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!