MERHABA YOZGAT FARKLI OLACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni bir çığır açıldı bugün, yeni bir ses geldi şehrimize, yeni bir başlangıç, basında yeni bir dönem. Özlem duyulan, beklenen bir an. Gazetemizi bekleyen okurlarımıza, Özlem duyanlara, Güzel şehrimiz ve hemşerilerimize Merhaba!

   Bugün 4 Temmuz Cuma, Yozgat için hayırlı bir işe imza attık. Günlük tarafsız siyasi gazetemiz yayın hayatına başladı. Şehrimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Gazetemiz Yozgat’ta belirli standartlar dışında çalışmayı hedefleyen bir oluşum içerisindedir.

Amacımız, Yozgat’ın Uluslararası standartlarda yayın yapmayı hedefleyen aydınlık bir gazetesi olmaktır. Doğru, güvenilir, objektif yayıncılık, ilkeli ve dürüst haber anlayışı ile şehrimiz insanının saygı ve beğenisini kazanarak, herkese uzanan bir el, tutunacak bir dal olmaktır. Gazetemiz; haber, gündem ve diplomatik konuların yanında ekonomi, siyaset, kültür sanat, sohbet, muhabbet, spor ve aktüalite, çocuk, aile, sağlık, kültür, sanat, röportaj, edebiyat, gibi geniş bir içeriğe sahip olan günlük siyasi gazetedir.

Sadece bir eleştiri gazetesi ya da reklam gazetesi değil; tarzıyla, tasarımıyla, farkıyla, hedef kitlesi ve yayın politikasıyla “Bölgede yayıncılığın ana temasını bilen eğitim ve kültür seviyesi yüksek kişiliklerle hazırlanmış olan, İçinde yaşadığımız toplumda diyalogun gelişmesi, hoşgörü kavramının zemin bulması, için olanca gücüyle çalışmayı hedefleyen ilk ve tek gazetedir”.

Bu etik değerleri benimsemiş olan gazetemiz, yayıncılığın temel ilkelerine saygılı farklı bir oluşum içerisindedir. İçerik açısından bölgede emsalsiz olan gazetemiz, güçlü yazar kadrosuyla da sizlere ulaşma ya, sizlerin sesi olmaya devam edecektir. Bu vesileyle tüm okurlarımızın Regaip Kan dilini kutlar, sağlık, sıhhat ve mutluluklar dilerim. 04.07.2008

MERHABA YOZGAT FARKLI OLACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!