”KURUMLAR YENİDEN HİZMET VERECEK”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenifakılı Belediye Başkanı Soner Yalçın, ilçeye hizmet veren her kurumun ellerinden alındığını ve hizmete muhtaç durumda kalındığını ifade ederek bir paylaşım yaptı.
Başkan Yalçın, ”Yenifakılı ilçe olunca birçok kurum Yenifakılımıza hizmet vermeye başladı ancak bu kurumlar 21 yılda Yenifakılının elinden tek tek alındı” dedi.
Yalçın açıklamasını; ”Bizden alınan tüm kurumları yeniden tek tek Yenifakılıya GETİRECEĞİZ inşallah!
21 yılda Yenifakılı’dan alınan kurumlar;
Adliye tamamen kapatıldı. TCDD Kısım Şefliği ve Sinyalizasyon ve bakım merkezi kapatıldı. İcra Dairesi kapatıldı. İlçe Seçim Kurulu kapatıldı. PTT Arıza bakım ekibi gitti. TEDAŞ Arıza Bakım Ekibi gitti. TEDAŞ İşletme Şefliği kapatıldı. Toprak Mahsülleri Ofisi Şube Müdürlüğü (kanlıca ve topaklı bize bağlıydı) yerine tesisli depo olarak küçültüldü. Özel İdare Müdürlüğü Binası satılarak kapama aşamasına geldi. Adem Karacabey Anadolu öğretmen Lisesi kapatıldı/değiştirildi. Meslek Yüksek okulu 4 kez temel atma ve çeşitli bahanelerle ziyaret edilip vazgeçildi. Haber: Bülent Kalabalık

”KURUMLAR YENİDEN HİZMET VERECEK”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!