Kısa Zamanda Büyük Dostluklar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10 ilde meydana gelen deprem felaketi sonucunda söz konusu illerden  farklı illere ve  ilçelere depremzedeler gelmeye başladı. Sarıkaya’da 800’e yakın vatandaş ev ve misafirhanelerde,150 vatandaşta Şehit Hasan Hüseyin Aksoy öğrenci yurdunda ağırlanıyor.

T.C. Sarıkaya Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada:

‘’Bu acılı günlerde acılar paylaşılmış bunun da ötesinde samimi, kalıcı dostluklar kurulmuştur. Şahit olunan manzaralar milletçe köklerimizdeki hasletlerin yaşıyor olmasını göstermesi açısından da bizleri oldukça duygulandırmakta, geleceğe daha güvenli bakmamızın vesilesi olmaktadır.

Bizler de her akşam olduğu gibi bu akşam da Milli Eğitim ailesi olarak. Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürümüzle birlikte depremzedelerin yanlarında bulunarak onların dertleriyle dertlenerek onların istek ve ihtiyaçlarını giderme gayreti içerisinde oldukça duygulu ve samimi sohbetlerde bulunarak onların acılarını paylaşma gayretinde bulunduk.’’ İfadelerine yer verildi.

Kısa Zamanda Büyük Dostluklar
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!