KENDİMİZİ YENİLEDİK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

4 Temmuz 2008 bir Cuma günü 3 ayların başlangıcı olan bir günde “Merhaba Yozgat” diyerek yayın hayatımıza “Bir fidan dikiyoruz gönül toprağına” diyerek yola çıkmıştık.  O gün diktiğimiz fidanın üzerinden tam 14 yıl geçti. Fidan büyüdü, meyve vermeye başladı. Yine o gün gazetemiz “Konuşmak ihtiyaç, yazmak sanattır” diyerek çıktığı yolda zamana uyarak kendisini hep yeniledi ve geliştirdi. 

Ama o günden bugüne çizgimizi hiç bozmadık. Bugün itibari ile gazetemiz elinize geçtiğinde 6 sütun üzerinde çift renk olarak 8 sayfaya Merhaba Yozgat diyeceksiniz. 

Gazetemiz dün olduğu gibi bugünde milli ve manevi değerlerimize bağlı haber, gündem, ekonomi, siyaset, kültür-sanat, sohbet, muhabbet, spor, aktüalite, aile, çocuk, sağlık, röportaj ve edebiyat gibi geniş bir içeriğe sahip tam bir günlük siyasi gazete olarak yoluna devam edecektir. 

Sadece bir eleştiri gazetesi ya da reklam gazetesi değil, tarzıyla, tasarımıyla, farkıyla, hedef kitlesi ve yayın politikasıyla ilimizde ve bölgemizde yayıncılığın ana temasını bilen eğitim ve kültür seviyesi yüksek kişilerce hazırlanmış olan, içinde yaşadığımız toplumda diyalogun gelişmesi, hoşgörü kavramının zemin bulması için olanca gücüyle çalışmayı hedefleyen bir anlayışla bugün kendini yeniledi. Gazetemiz dün olduğu gibi bugünden sonrada sadece toplumun belirli bir kesimine hitap eden “marjinal” ve seçkin bir yaklaşımı hiçbir zaman benimsemeyecektir. Herkese ve her kesime hitap etme gibi bir yaklaşım içerisinde bulunacaktır. 

Merhaba Yozgat Gazetemiz bugün itibari ile Yozgat Haber Gazetesi ile kardeş olmuş, aynı çatı altında ayrı gazeteler olarak iş birliği, güç birliği yaparak zengin bir kadro eşliğinde siz okuyucularımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla yayın hayatına bundan böyle devam edecektir. 

Allah’ın izni ile… 14 yılı geride bırakan Merhaba Yozgat Gazetemiz; doğru, güvenilir, objektif yayıncılık, ilkeli ve dürüst haber anlayışı ile Yozgat insanının saygı ve beğenisini kazanarak herkese uzanan bir el, tutunacak bir dal olarak dünden daha güçlü bir şekilde evinize, iş yerinize girecek, zevkle okuyabileceğiniz, kolaylıkla cebinize koyabileceğiniz bir gazete olarak ayna olmaya ve hizmet etmeye devam edecektir. 

Başta söylediğimiz “Bir fidan diyoruz yürek toprağına” sloganıyla çıktığımız bu yolda, rabbim sağlık verdi bugüne geldik. 

İnşallah yarınlarımızda bugünümüzden daha güzel olacaktır. 

Velhasıl; bu gönül toprağından çıkan meyvenin adı Merhaba Yozgat Gazetesi olmaya devam edecektir, diyorum. 

Vesselam…1 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA

KENDİMİZİ YENİLEDİK
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!