KAYMAKAM TOPUZ’DAN ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağmadeni Kaymakamı Fatih Topuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan ile birlikte Akdağmadeni 75. Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek okulun durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakam Topuz, öğrencilerle yakından ilgilendi ve okul müdürü ve öğretmenlerle toplantı yaptı.

Topuz, ilçedeki eğitim kurumlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Kaymakam Topuz, son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan ile birlikte Akdağmadeni 75. Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret etti.

ÖĞRENCİLERİN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Kaymakam Topuz, okula geldiği sırada öğrenciler tarafından karşılandı. Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Topuz, onların sorun ve taleplerini dinledi. Öğrencilere hediyeler veren Kaymakam Topuz, onlara başarılar diledi.

OKUL MÜDÜRÜ VE ÖĞRETMENLERLE TOPLANTI YAPTI

Kaymakam Topuz, daha sonra okul müdürü ve öğretmenlerle bir araya geldi. Okulun fiziki durumu, eğitim-öğretim faaliyetleri, personel durumu ve ihtiyaçları hakkında detaylı bilgi alan Kaymakam Topuz, okul yönetimi ve öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Topuz, ilçedeki eğitim kalitesini artırmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Eğitim bizim en önemli önceliğimizdir. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için gerekli çalışmaları yapacağız. Okullarımızın fiziki altyapısını iyileştirecek, eğitim materyallerini temin edecek, personel ihtiyaçlarını karşılayacak ve eğitim-öğretim sürecini takip edeceğiz. Okul yönetimi ve öğretmenlerimize de bu konuda destek olacağız” dedi. HABER MERKEZİ

KAYMAKAM TOPUZ’DAN ZİYARET
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!