Kaymakam Samet Serin Veda Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siirt Kurtalan Kaymakamlığı’na atanan Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin, veda ziyaretlerinin ardından Sarıkaya’ya veda etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen vedalaşma töreninde Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel yaptığı konuşmada “Sayın Kaymakamım görev yaptığınız süre içerisinde ilçemize kattığınız güzellikler değerler için samimiyetiniz anlayışınız hoşgörünüz ve yoğun mesainizden dolayı ilçe halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Yeni görev yerinizde ailenizle çocuklarınızla beraber başarılarınızın devamını diliyorum. Daha sağlıklı daha mutlu ve daha huzurlu bir ömür dileyerek. Yeni görev yerinizde hayırlı uğurlu olmasını temenni etti” diye konuştu.

Daha sonra Kaymakam Serin yaptığı veda konuşmasında “Sarıkaya hiç şüphesiz bizim ikinci ailemiz evladımız burada dünyaya geldi. Biz burada mesai arkadaşlarımızla aile kavramından farksızdık çalışırken derdimizi kederlerimizi birlikte paylaştık hüznümüzü sevincimizi birlikte yaşadık zaten çalıştığımızın yerin coğrafya olarak bizim için bir önemi olmadığını biz meslekte yıllar geçtikçe anlayabiliyoruz. Önemli olan o içerdeki aile huzurunu yakalayabilmek. Onu yakalayabilmek zor kaybetmek kolay. Vedalar çok hüzünlü oluyor. Mesleğimiz gereği her gittiğimiz yerde gönlümüzden bir parça bırakıyoruz. Sarıkaya benim 5. Görev yerimdi. Her görev yerimde olduğu gibi belirli ilkeler ve prensipler doğrultusunda çalışmaya gayret ettik. İlçemize hasbel kader bir şeyler katmaya çalıştık, farklı sıkıntılarla birlikte mücadele ettik. Bu mücadele evresinde benimle birlikte olan mesai arkadaşlarıma kıymetli belediye başkanıma savcılarımıza, hakimlerimize çok teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Yine kıymetli belediye başkanımızın nezdinde de desteklerini esirgemeyen bize hürmetten hiç bir zaman geri durmayan kıymetli Sarıkayalı hemşerilerime de çok teşekkür ediyorum. Kıymetli basın mensuplarına bizlerle çalışırken her zaman yanımızda oldukları için ve bize de destek oldukları için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Sizlere de meslek hayatınızda başarılar dilerim” dedi. Konuşmaların ardından gerçekleşen vedalaşma ile Kaymakam Serin ilçeden ayrıldı. Sarıkaya Kaymakamlığı

Kaymakam Samet Serin Veda Etti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!