KAYHAN “2. OLAĞAN BÜYÜK KONGREMİZ İLE BERABER 2023 YILINDA SEÇİMLERİN STARTINI VERMİŞ OLACAĞIZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan, mevcut iktidarın 20 yıl boyunca Cumhuriyet tarihinde görülmemiş yetkilere sahip olmasına rağmen milletin derdine derman olamadığını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan parti binasından basın mensupları ile bir araya gelerek Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Kayhan, “Yeniden Refah Partimiz 2. Olağan Büyük Kongresi’ni 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.
Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan” Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın tek aday olarak gireceği kongrede, 50 üyeli Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyelikleri için seçim yapılacak. 17 Kasım 2019 yılında yine Ankara Arena’da yapılan partimizin ilk olağan büyük kongresi 45 bin partilinin katılımıyla Türk Siyaset tarihinin en kalabalık kongrelerinden biri olmuştu. Milli Görüş’ün tek temsilcisi olarak Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştireceğimiz 2. Olağan Büyük Kongremizde 60 binin üzerinde katılımla yeni bir rekora imza atacağımıza inancımız tamdır. Ayrıca Büyük Kongremize yurtdışından pek çok parti temsilcisi, Sivil Toplum Örgütü temsilcisi ve siyaset adamının yanında yurt içinde de çok sayıda da yabancı misyon şefleri ve büyükelçiler katılacak.
Partimiz kuruluşundan bu yana 4 sene gibi kısa bir sürede milletimizin gönlüne girmeyi başardı. Yine çok kısa zamanda 300 bin resmi üye sayısıyla Meclis’te sandalyesi bulunan bazı partileri de aşarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi oldu. Bugün Yeniden Refah Partisi olarak 81 il ve 900’den fazla ilçede teşkilatlanarak, 100 bine yakın sandık müşahidiyle seçime iddialı girmenin heyecanını yaşıyoruz. Pazar günü Ankara’nın en büyük spor salonunda Yeniden Refah ve Yeniden Erbakan mottosuyla gerçekleştireceğimiz 2. Olağan Büyük Kongremiz ile beraber 2023 yılında seçimlerin startını vermiş olacağız.” Şeklinde konuştu.

KAYHAN “2. OLAĞAN BÜYÜK KONGREMİZ İLE BERABER 2023 YILINDA SEÇİMLERİN STARTINI VERMİŞ OLACAĞIZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!