Kardeş Okul Protokolü İmzalandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Mimar Sinan Mesleki Ve Teknik Anadolu lisesi ile Kayseri Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin arasında bilgi, değer, kültür paylaşımını zenginleştirmek; okullar arası işbirliği ve desteği artırarak eğitim öğretim sürecine katkı sağlamak ve yurtiçi-yurtdışı projelerde ortaklaşa hareket etmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şemun Akman  tarafından imzalanan protokol kapsamında 2 okul kardeş okul oldu.

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen protokol imzalama törenine Müdür Yusuf Yazıcı ,Kayseri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şemun Akman , Türk Tekstil Vakfı Genel Sekreteri Kevser Zeynep Vural Değirmencioğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Karaağaç, Hacı Mehmet Aslan, Kayseri İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cumali Dağ, Kayseri Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, ,Melikgazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma Doğan, Okul Müdürleri ve öğrenciler katılım gösterdi.

Kayseri Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencilerinin de eşlik ettiği ziyarette Yozgat’ın tarihi ve turistik mekanları gezilerek Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bölümleri tanıtıldı. Yazıcı’yı odasında ziyaret eden heyet Vali Ziya Polat’ı da makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Kardeş Okul Protokolü İmzalandı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!