Karadağ ve Süzgün’e Veda Yemeği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesi yeni Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Yozgat Valisi Ziya Polat tarafından, Üniversitenin eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Yozgat İl Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün için veda yemeğine katıldı.

Görev süreleri dolması nedeniyle Yozgat’a veda edecek olan Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Yozgat İl Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün için düzenlenen veda yemeğine; Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Recep Sevgili, Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Selçuk Akdoğan, Yozgat İdare Mahkemesi Başkanı Şener Alpaslan Zarıçlar, Yozgat Cemil Çiçek Personel Eğitim Merkezi Başkanı Mustafa Özen, İl Jandarma Alay Komutanı Halil Başer,  Polis Eğitim Merkezi Müdürü Zafer Kişi ile diğer davetliler katıldı.

Duygulu anların yaşandığı programda, Yozgat Bozok Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, görevi süresince ile iyi çalışma içerisinde olunduğunu ve burada kazanılan dostlukların hiçbir zaman unutulmayacağı mesajları verdi.

Onuruna düzenlenen veda yemeğinden dolayı Yozgat Valisi Ziya Polat’a teşekkür eden Yozgat Bozok Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat’ta görev yaptığı 4 yıl süresince Yozgat Bozok Üniversitesi’nin büyümesi ve gelişmesi için ekibi ile birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Bunun yanında güzel dostlukların kazanıldığını söyleyen Prof. Dr. Ahmet Karadağ, konuşmasının devamında: “Fakatların amaların arkasına sığınmadan akademinin üslubu çerçevesinde çok çalışarak emek sarf ederek başarıyı hedefledik. Yozgat Bozok Üniversitesi’ni bulunduğu yerden daha yukarılara taşıma, marka bir üniversite yapma yolunda önemli, projeler ve çalışmalar gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de her daim üniversitemizin destekçisi olarak yanındayım. Görevi devrettiğim Prof. Dr. Evren Yaşar hocamızda inanıyorum ki devraldığı emaneti ve bayrağı çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Büyük bir gurur ve şerefle taşıdığım bu göreve bizleri layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum“ dedi.

Konuşmaların ardından Yozgat Valisi Ziya Polat ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Bozok Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Yozgat İl Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün’e günün anısına hediye takdim etti.

Yozgat Valisi Ziya Polat da Yozgat Bozok Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve İl Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün’e görev süresince yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek bundan sonraki yaşantılarında başarılar diledi. YOBÜ

Karadağ ve Süzgün’e Veda Yemeği
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!