Kanser Hastalarına Moral

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanser Hastaları Moral ve Motivasyon Derneği Bağ Bozumu etkinliği düzenledi. Hastalara moral ve motivasyon amacı ile düzenlenen Bağ Bozumu bu kez farklı bir etkinlik olarak Yerköy’e bağlı Kahya Köyünde Hayati Yılmaz’a ait bağda yapıldı.
 Dernek Başkanı Ayşe Esengin:  ‘’Bağ Bozumu şenliğimizde hasta ve yakınları ile tatlı muhabbet ortamı oluşturuldu daha sonra ikramlarda bulunuldu akşam serinliğinde ise hasta ve yakınlarımız ve davetli misafirlerimiz ile bağa gidilerek üzüm hasatı yapıldı ve vagonlara yüklenildi, misafirlerimizin ve hasta, yakınlarının da mutlu olduğu moral ve motivasyon bulduğu etkinliğimiz eğlence ile son bulmuştur” açıklamasında bulundu.

Sözlerinin devamında ise : “Bizlere bu imkânı sağlayan İl Tarım ve Orman Müdürümüz Tanju Özkaya beye, Ziraat Mühendisi Yusuf Aydın beye, bizleri programlarımızda yalnız bırakmayan Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Abdullah Neşeli beye, Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişi Ömer Yurdagül beye bizlere bağının kapısını açan Hayati Yılmaz bey ve ailesine, her daim derneğimize her imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Celal Köse beye sonsuz teşekkür eder şükranlarımızı sunarım”  dedi.
HABER MERKEZİ

Kanser Hastalarına Moral
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!