kahvaltı ve bayramlaşma yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Tinel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Fatih Erdem ve Süpervizör’lerimizin katılımlarıyla özverili ve fedakârca görev yapan çalışanlarla bayram kahvaltısı ve bayramlaşma yapıldı.

Kahvaltı sonrası hizmet veren birimler ve hastalar ziyaret edilerek bayramları kutlandı.

Başhekim Kozan, Ramazan Bayramı dolayısıyla personelleri ve hastaları yalnız bırakmayıp, hem bayramlaşma, hem de sohbet etmek fırsatı bulduklarını söyledi.

Kozan: ”Hastanemizde tedavi gören halkımızı hasta gibi değil, misafir gibi görüyoruz. Sağlıklarına kavuşmaları için tüm imkânlarımızı seferber ediyor gece gündüz, bayram seyran dinlemeden onlar için çalışıyoruz. Bu mutlu günde hastalarımızı ve değerli sağlık çalışanlarımızı ziyaretlerde bulunarak, hem bayramlaştık hem de sohbet ettik. Personellerimizin, hastalarımızın ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” dedi. Haber Merkezi

kahvaltı ve bayramlaşma yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!