KADIŞEHRİ’NDE TÜM MAHALLEYE HAMUR MAKİNESİ ALINDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın yaptığı sosyal medya paylaşımı ile tüm mahalleye hamur makinesi alındığını duyurdu.

Yozgat Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın, kadınların yorulmaması adına hamur yoğurma makinesi aldıklarını duyurdu. Bu duyuruyu sosyal medya hesabı üzerinden yapan Akın; “Kadışehri Belediyesi olarak, hanım kardeşlerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla #TümMahallelerimize hamur yoğurma Makinesi aldık. Mahallelerimizdeki ailelerimize ve özellikle hanım kardeşlerimize hayırlı olsun. Muhtarlarımıza teslim ettiğimiz makinalar  #Mahallenin ortak kullanımındadır. Makinaların kullanımı ile ilgili muhtarlarımızdan  bilgi alabilirsiniz” ifadelerini kullandı. Sözlerinin sonuna hasthag ile “yoğurması bizden, unu sizden” diyerek halka hizmetin hakka hizmet olduğunu ekleyen Akın, herkese hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

Haber: Seray Öney

KADIŞEHRİ’NDE TÜM MAHALLEYE HAMUR MAKİNESİ ALINDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!