KADIN KOLLARINDAN ANMA PROGRAMI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Kadın Kolları, Yozgat Kültür ve Dayanışma Derneğinde, Mustafa Kemal Atatürk, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü ile 6 Şubat depremlerinde vefat eden vatandaşlar için “Anma, Kahvaltı ve Kuran-ı Kerim Tilaveti Programı” düzenlendi.
Programa dair şu açıklamalar paylaşıldı; ”Genel Başkanımız Sayın Soner Karabulut’un öncülüğünde gerçekleşen programımıza katılım sağlayan çok kıymetli Fatih Aydın hocamıza, Tarihçi-Yazar Osmanlı Arşivleri Müdürü Sayın Orhan Sakin hocamıza, Millet ittifakı Parti İlçe Başkanlarına, STK’lardan sorumlu Başkan danışmanına, ESDEF ve Dernek Başkanlarına çok teşekkür ederiz.
Özellikle her daim olduğumu gibi bugün de bizi yalnız bırakmayan çok kıymetli Hayriye Kaptan ve ekibine, Saliha Kara ve ekibine, Saadet Akkuş ve ekibine, Sadiye Şahin ve ekibine, Gülhan Yıldız ve ekibine, Gülay Yılmaz ve ekibine, Kadın Kolları Ekibime ve katılım sağlayan tüm hemşerilerimize şahsım ve derneğimiz adına çok teşekkür ederim. Allah dualarımızı kabul etsin.”

KADIN KOLLARINDAN ANMA PROGRAMI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!