KADIN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİGE YÜKSELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Kadın Hentbol Süper Ligi grup müsabakaları tamamlandı.

Gazi Üniversitesi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yapılan müsabakalarda Yozgat Bozok Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı büyük bir başarıya imza atarak süper lige yükseldi. Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitim ve Spor Yönetimi Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Berkan Bozdağ, Öğr. Gör. Arda Özçelik ve Emre Demir yönetiminde çıktığı tüm müsabakalardan galip ayrılan ve grubunu lider olarak tamamlayan Bozok Üniversitesi’nin Kadın Hentbol Takımı önümüzdeki yıl ÜNİLİG Kadınlar Hentbol Süper Liginde mücadele edecek.

KADIN HENTBOL TAKIMINI TEBRİK ETTİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Gazi Üniversitesi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde 6-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen Kadın Hentbol Süper Ligi grup müsabakalarına katılan Bozok Üniversitesi Kadın Hentbol Takımının elde ettiği başarıdan dolayı gururlandıklarını belirterek, başarıda emeği geçen Spor Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerini ve öğrencilerini tebrik ederek önümüzdeki yıl yapılacak olan süper lig müsabakalarında yarışacak olan Kadın Hentbol takımına başarılar diledi.  Seray Öney

KADIN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİGE YÜKSELDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!