İYF’den Tam Destek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu (İYF) resmi sosyal medya hesabı üzerinden kanser hastalarına tam destek verdiklerini açıkladı.

Merkezi Yozgat’ta bulunan Kanser Hastaları Moral ve Motivasyon Derneği’nin üyelerine düzenlediği 3 Günlük İstanbul Gezi Programı kapsamında İstanbul’da ki konaklama Yozgat Vakfı-İYF ev sahipliğinde dernek üyelerine ev sahipliğini yaptı.

Her Alanda Olduğu gibi Yozgat ile ilgili kişi, kurum, kuruluş, okullar ve STK’ların İstanbul’da ki programlarını da destekliyor, katkı sunuyorlar.

Yozgat’tan gelen 30 yakın kadın dernek üyeleri ile Genel Başkan Ahmet Yılmaz ve YK üyesi, Arif Yaviç ile bir araya gelerek Vakıf ve İYF hakkında bilgilendirme yaptı.

Ayrıca Dernek Başkanı Ayşe H. tarafından program anısına bir plaket takdim edildi. Yozgatlı Kanser Hastaları Moral ve Motivasyon Derneği ziyaretçilerine İstanbul’da bir nebze de olsa moral ve katkı veriyor.

Programı organize eden kişi ise Dernek Başkanı ve yöneticileri oldu. Haber Merkezi

İYF’den Tam Destek
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!