İŞKURDAN TEŞVİK ZİYARETİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, istihdam teşvikleri bilgilendirme ziyaretlerine devam ediyor. Yozgat Organize Sanayi Bölge Müdürü Erdoğan Öztürk’ü ziyaret eden Yıldız, İŞKUR’un sağladığı destekler hakkında bilgi vererek Devletin işverenlere sunduğu bütün teşviklerden ve işçilere sağladığı imkânlardan yararlanmaları için gerekli hassasiyeti her zaman göstermeye hazır olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yıldız, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Erensan ve Özel Kazan firmalarını ziyaret ettik dedi. İşsizliğin azaltılması, nitelikli iş gücünün ve istihdamın arttırılmasına yönelik birçok teşvikin uygulandığını belirten Yıldız, “İlave İstihdam Teşviki, Kadın, Genç ve Mesleki Yeterlilik Belgesi Olanların Teşviki, İşsizlik Ödeneği alanların İstihdamına yönelik teşvik” gibi birçok teşvikin işverenlere destek sağladığını ifade etti. İşverenler de İŞKUR ile hareket etmenin işgücü piyasası açısından yararlı olacağı görüşünü bildirirken İŞKUR’a üstün gayretlerinden, desteklerinden dolayı memnuniyetlerini ve teşekkürlerini bildirdi.

İŞKURDAN TEŞVİK ZİYARETİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!