Irgatoğlu’nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu,  yayımladığı mesajda, “Gazetecilik mesleği demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biri. Fedakarlıklarla yapılabilen, maddi boyutu da çoğu zaman sıkıntılı olan bu mesleğe gönül vermiş tüm çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü partim, teşkilatlarım adına kutluyorum.” dedi.

Gazetecilik mesleğinin halkın haber alma bilgisine doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesine özgür basın, demokratik bir şekilde katkı sağladığını dile getiren Irgatoğlu, “Gazetecilik; fedakârlık ve sorumluluk isteyen, en zor şartlarda yapılan önemli ve kutsal bir meslektir. Sadece ulusal değil, yerelde de, yöneticilerin faaliyetlerini icra ederken dikkatli ve sorumlu davranmaya iten ana güç hür ve tarafsız olan basındır.  Şartlar ne olursa olsun çalışma ortamlarının zorluklarına can, mal güvenliklerini riske atarak görevlerini en güzel bir şekilde yerine getirmeye çalışan gazetecilerin; halkı, doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. Bu vesile ile toplumsal ve milli sorumluluğunu yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Irgatoğlu’nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!