İÇME SUYU ve OYUNCAK TAŞIYAN TIR YOLA ÇIKTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin hemen ardından bölgeye ulaştırılacak yardımlar nokrasında çalışmaya başlayan Akdağmadeni Belediyesi, yaşam malzemesi taşıyan onlarca tırı bölgeye ulaştırdı.

AFAD yetkilileri ve Yozgat Valiliğinden gelen talepler doğrultusunda Hatay’ın Hassa ilçesine içme suyu ihtiyacını gidermek için vatandaşların desteğiyle kısa sürede hazırlanan içme suyu taşıyan tır bugün yola çıktı.

Ayrıca bölgedeki çocukların yüzünü az da olsa güldürebilmek için BİZİM EV Kreş ve Gündüz Bakımevi öğretmen, öğrenci ve velilerin desteğiyle toplanan oyuncaklar da bölgeye gönderildi.

Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın ”El birliğiyle hazırlanan ve tırlara yüklenen yardım malzemelerimiz deprem bölgelerine doğru yola çıkmaya devam ediyor. İlk günden itibaren desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlara özellikle kıymetli vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Deprem bölgesinden gelen ihtiyaç listesine göre çalışmalarımız devam edecektir. ” dedi.

İÇME SUYU ve OYUNCAK TAŞIYAN TIR YOLA ÇIKTI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!