Hız Denetiminde 123 Sürücüye Toplamda 134.536 TL Cezai İşlem

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Emniyet Müdürlüğü, özel trafik denetiminde 123 sürücünün hız ihlali yapması üzerine 134.536 TL cezai işlem uyguladı. Emniyet, sürücülerin güvenliği için benzer denetimlerin devam edeceğini vurguladı.8 ekip ve 12 personelin katılımıyla gerçekleştirilen denetimde, 146 sayılı trafik kuralları çerçevesinde radarla hız denetimi yapıldı.

Yapılan bu denetimlerin sürücülerin kendi güvenlikleri ve diğer yol kullanıcılarının can güvenliği açısından önem arz ettiği vurgulanarak, trafik kurallarına uymaları konusunda sürücülere hatırlatmada bulunuldu.

Yozgat Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, trafik denetimlerinin devam edeceği ve sürücülerin kurallara uymalarının önemine vurgu yapılarak, kamuoyuna saygıyla duyuruldu. Emniyet Müdürlüğü, şehirdeki trafik güvenliğini artırmak ve kazaları önlemek adına benzer denetimlerin düzenli olarak gerçekleştirileceğini belirtti.

HABER: DİLEK ÇELİK

Hız Denetiminde 123 Sürücüye Toplamda 134.536 TL Cezai İşlem
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!