HEKİMLERLE KISA BİR MOLA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışanların daha kaliteli hizmet verebilmeleri ve daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak için yeni uygulama ve çalışmalara önem veren Yozgat Şehir Hastanesi, hayata geçirdiği yeni bir projeyle; Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan hekimlerle bir araya geliyor.

İlki gerçekleştirilen projeyle “Hekimlerimizle Kısa Bir Mola Programı’nda” Başhekim Kozan, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerle bir araya geldi.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleriyle verilen hizmetler, yaşanılan sorunlar, yapılması ve geliştirilmesi gereken konular hakkında görüşme sağladı.
Programda konuşan Kozan;
” Hastalarımızın takip ve tedavilerini en iyi şekilde tesis etmek için her anlamda gece ve gündüz demeden fedakarca çaba gösteren hekimlerimizle bu kahvaltı programında bir araya geldik. Gayemiz çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu sağlamak ve hastalarımızın hastanemizden en iyi şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktır. Bu programla birlikte hekimlerimizle her hafta bir araya gelerek verilen hizmetler, yaşanılan sorunlar, yapılması ve geliştirilmesi gereken konular hakkında görüşmeler sağlayacağız. Güler yüzlü ve multidisipliner bir çatı altında hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, şeffaf ve herkesin severek hizmet vereceği ortamı sağlamak amacıyla gereken neyse yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

HEKİMLERLE KISA BİR MOLA
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!