HASTA HAKLARI GÜNÜ KUTLANDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesin de Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan “Hasta Hakları Günü dolayısıyla Hasta Hakları Birimimizi ve Servislerimizde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Hastanın öncelikle yararını gözeterek zarar görmemesini, hakça bir sağlık hizmeti alabilmesini hedeflediklerini dile getiren Başhekim Kozan konuşmasında şunları dile getirdi;

“Yozgat Şehir Hastanesi yönetimi olarak öncelikle hastalarımızın, yararını gözeterek zarar görmemesini, hakça bir sağlık hizmeti alabilmesini hedefliyoruz.  Hasta hakları, tüm ülkemizde olduğu gibi hastanemizde de uluslararası düzeyde kabul görmüş mevzuatlar çerçevesinde uygulanmaktadır.

Bu kapsamda gerek hastanemiz servisinde kalan gerekse ayaktan tedavi gören hastalarımıza, kendilerine sunulan sağlık hizmeti ile ilgili yaşadıkları sorunlarını, isteklerini, teşekkürlerini çok hızlı ve çok kolay ulaşılabilir bir şekilde hasta hakları birimimize başvuru yapmalarının en doğal hakları olduğunu hatırlatmak isterim.

Tüm hastalarımızın Hasta Hakları Günü’nü kutluyor, sağlıklı günler diliyorum.” Dedi.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan açıklamasının ardından kurumumuza gelen dilek, şikayet ve teşekkür mailleri inceledi.

Haber Merkezi

HASTA HAKLARI GÜNÜ KUTLANDI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!