Gökdere Köyü Derneği’nde Nöbet Değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da uzun bir zamandır hizmet veren Yozgat Akdağmadeni Gökdere Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği; 9. Olağan Genel Kurulu’nu, dernek binasında gerçekleştirdi.4 dönemdir başkanlık görevini yürüten Latif Erdoğan’ın aday olmadığı kongrede; yeni yönetim ve başkan seçildi. Yapılan kongre sonrası yeni yönetim; başkan olarak İshak Erbek seçildi. Daha çok gençlerden oluşan yönetim; görev dağılımını da gerçekleştirdi. Yeni göreve gelen İshak Erbek; derneğin kurulumundan bu güne kadar hizmet veren herkese teşekkür ettiğini belirterek, “ Derneğimizin amacına uygun olarak en güzel hizmeti vermeye çalışacağım. Beni başkanlık vazifesine getiren herkese de teşekküre diyorum. Gurbette bulunan hemşerilerimizi bir araya getirmek; iyi ve kötü günlerinde yanında olmak; temsil edilmesi gereken yerlerde en güzel şekilde temsil etmek en önemli görevimiz olacaktır. Birlik ve beraberliği sağlamak adına; dernek olarak çalışmalarımız olacak.” dedi.

YÖNETİM KURULU:

İshak Erbek (Başkan) Atıf Eranıl (Başkan Yardımcısı), Murat Doğan(Sekreter), Sefa Üzel (Muhasip) İbrahim Tuncer, Abdullah Kocataş ve Osman Demirel ise Yönetim kurulu üyesi

DENETİM KURULU:

Latif Erdoğan, Mahmut Üzel, Mahir Erdoğan

Gökdere Köyü Derneği’nde Nöbet Değişimi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!