Yozgat Belediyesi’nin projeleri devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediyesi şehrin imarı ve ihyası için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Hava şartlarının iyi seyretmesi ile çalışmalarına hız veren Yozgat Belediyesi ekipleri şehrin her bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.
ŞEFKAT EVİ DAR GELİRLİRE DERMAN OLACAK
Yozgat için projelerini hazırlayan ve çalışmalarını yürüten Yozgat Belediyesi, Şehir Hastanesi’nin yanı başında maddi durumu iyi olmayan hasta yakınlarının konaklayabileceği önemli bir projeye imza atıyor. Şefkat Evi projesinin tamamlanması ile birlikte bölgesine hitap eden Yozgat Şehir Hastanesi’nin hemen yanında maddi durumu iyi olmayan hasta yakınlarına ev sahipliği yapacak.
GENÇLER UNUTULMADI
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse gencinden yaşlısına her kesimle yaptığı sohbetlerden aldığı notlar ile her kesimi mutlu edecek projelere imza atıyor. Hazırlanan projelerde gençleri de unutmayan Köse, yıkılan eski Adliye Binasının yerinde başlattığı Yozgat Belediyesi, Gençlik, Spor ve Kültür Merkezi ile gençlere yeni bir yaşam alanı sunacak. Spor ve Etkinlik Merkezi, Kafeterya, Fuaye-Sergi Alanı, Çok Amaçlı Salon, Amfi, Teras Çatı Bahçesi, Derslikler, Atölyeler, Kütüphane, Çalışma-Okuma Salonu donatılarıyla gençlere hizmet verecek merkezde çalışmalar son aşamaya geldi.
YENİ YAŞAM MERKEZİ
Sosyal ve kültürel faaliyetlerin düzenleneceği alanların yanı sıra şehrin ekonomisine yön verecek ticari alanlar konusunda da çalışmalar yapan Yozgat Belediyesi, son kat çalışmalarını yaptığı Yeni Hal, iş ve Yaşam Merkezi projesini de hayata geçirecek. Proje ofisleri ve iş yerleri ile esnafın ve vatandaşların yeni yaşam merkezi olacak.
Haber Merkezi

Yozgat Belediyesi’nin projeleri devam ediyor
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!