Gençlerin hayalleri ile oynamayın!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, AKP hükümeti ve ortakları MHP, Yeniden Refah, BBP ve Hüdapar’ın gençlere vaad ettiği cep telefonu ve bilgisayar vergi indirimine sert tepki gösterdi.
VERGİ İNDİRİMİ YETERSİZ
Başkan Aydoğmuş, “Hükümetin uygulamaya koyduğu vergi indirimi ile cep telefonunda satış fiyatı 9.500 TL’yi, bilgisayarda ise 5.500 TL’yi geçmeyecek olanlara indirim yapılacağı belirtiliyor. Bu, gençlerimizin hayalleri ile oynamaktan başka bir şey değildir.” dedi.
MİLLETLE DALGA GEÇMEYE DEVAM
Aydoğmuş, “Önce emekliyle, sonra çiftçiyle, şimdi de gençlerle dalga geçiyorlar. Türk gençlerine, mültecilere gösterilen değerin çok altında bir değer atfediyorlar.” ifadelerini kullandı.
VERİLEN SÖZLER TUTULSUN
Başkan Aydoğmuş, “Gençler umutla bu indirimi bekledi, hayalindeki telefonu veya bilgisayarı alabilmek için para biriktirdi. Ancak bugün gördük ki birçok cihaz bu indirime dahil edilmedi. Gençlerimizin hayalleri bir kez daha yıkıldı. Biz Gelecek Partisi olarak istiyoruz ki, millete verilen sözler tutulsun ve hayalleri ile oynanmasın.” diye sözlerini tamamladı.

Haber Merkezi

Gençlerin hayalleri ile oynamayın!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!