“Gençlerimizi Hayallerine Kavuşturuyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik Akdağmadeni Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslara yayın, deneme ve materyal desteği sağlayan Akdağmadeni Belediyesi bu desteğin güzel sonuçlarını almaya devam ediyor.

Yıl içerisinde Halk Eğitim Merkezi ile imzalanan protokol ile üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz yayın ve deneme desteği sağlandı. Üniversite sınavı sonuçlarının açıklanmasıyla Halk Eğitim Merkezimizin üniversite hazırlık kurslarına ve deneme sınavlarına katılan 53 öğrenci büyük bir başarı göstererek üniversitelerin farklı bölümlerine yerleşti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın: “Başta bu projeyi bizimle beraber uygulayan Halk Eğitim Müdürümüz Ayhan KARABULUT Hocama, emeğini esirgemeyen kurs hocalarımıza, eğitim hayatı boyunca çocuklarımıza değer katan öğretmenlerimize ve kıymetli velilerimize teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenci kardeşlerimi tebrik ediyor, üniversite yıllarında başarılar diliyorum. Akdağmadeni Belediyesi olarak gençlerimize yol gösterecek, kişisel gelişimlerine katkı sunacak çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. Seray Öney

“Gençlerimizi Hayallerine Kavuşturuyoruz”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!