GENÇLER İÇİN ÜCRETSİZ AVRUPA FIRSATLARI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından 29 Mart Çarşamba günü “Gençler İçin Ücretsiz Avrupa Fırsatları” bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.
Sorgun Gençlik Derneği, ilçede ve il merkezindeki öğrencilere yurt dışına çıkış fırsatları sunmaya devam ediyor. Avrupa fırsatlarına dair bilgisi olmayan öğrencilere yönelik bir toplantı düzenlenecek ve detaylar şu şekilde, ”Yurt dışına nasıl çıkabileceğini eğlenerek öğrenmek ister misin? Ücretsiz yurt dışına nasıl çıkabilirsin? Erasmus+ Programı nedir? Avrupa Dayanışma Programı (ESC) nedir? Nasıl katılabilirsin? Europass CV ve Motivasyon Mektubunu nasıl hazırlayabilirsin? Youthpass Sertifikası nedir? Nasıl sahip olabilirsin? Gençler İçin Ücretsiz Avrupa Fırsatları Toplantısı online düzenlenecek olup, herkese açık ve ücretsizdir. 29 Mart Çarşamba 21:30’da düzenlenecek olan toplantı da kontenjan 100 katılımcı ile sınırlı. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında SMS gönderilecektir.”

GENÇLER İÇİN ÜCRETSİZ AVRUPA FIRSATLARI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!