Eski Tarım Bakanı böyle itiraf etti: Bir şey bilmiyordum

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti iktidarında Tarım Bakanlığı görevini yapan Fakıbaba, “Bir şey bilmediğim için Tarım Bakanlığında gecikmeler oldu” dedi.

AK Parti iktidarlarında Tarım Bakanlığı görevini yapan ve şuan İYİ Parti’de siyaset yapan Ahmet Eşref Fakıbaba, Tarım Bakanlığı dönemiyle ilgili bir itirafta bulunarak, “Bir şey bilmediğim için Tarım Bakanlığında gecikmeler oldu” dedi.

Karar’a konuşan Fakıbaba, “Ben Tarım Bakanı olduğum zaman anons edildiğinde çok şaşırmıştım. Bakan olduktan sonra günde en az 20 saat çalıştım. Türkiye’deki tarım planları emin olun size 3 dakikada 5 dakikada anlatılır. Bir plan program yapmış olduğunuzda siz yönetici olan bir insanı Sağlık Bakanlığı’nda Aile Bakanlığı’na da getirebilirsiniz siz detayların üzerinde bulunabilirsiniz.

Görevler önemli değil, o görevi hakkıyla yapabilmek ve halkı mutlu edebilmektir. Tarım Bakanlığı yerine Sağlık Bakanlığı’na geçmiş olsaydım daha hızlı konuya girebilirdim. Bir şey bilmediğim için öğrenme sürecinden dolayı Tarım Bakanlığı’nda gecikmeler oldu, bunu kabul ediyorum. Eğer 11 ay değil de 5 yıl olmuş olsaydı Tarım Bakanlığı’nda da başarılı olurdum” ifadelerini kullandı.

Eski Tarım Bakanı böyle itiraf etti: Bir şey bilmiyordum
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!