ESERTÜRK RESEPSİYONDA VEDA KONUŞMASI YAPTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Vali tarafından düzenlenen resepsiyonda Yozgat İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk veda konuşması yaparak Yozgat’tı severek ve üzülerek ayrıldığını ifade etti.

Yozgat İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk Yozgat’tan severek ve üzülerek ayrılıyorum, Trabzon’da hepinizin bir evi  var ben  hakkımı helal ediyorum.

İlimizde de sayın valimizle, belediye başkanımızla  ve sizlerle birlikte zamanı sizlerle geçirdim.  Hatıralarımız oldu, en güzel şeylerde bu hatıralarla birikintiler, ben buradan çok zengin ayrılıyorum. Sizlerden ayrılmak geçekten çok üzüntü veriyor. Sayın valimiz ve hanım efendiyi bir ailemiz olarak görmüştüm. Hepinize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ‘ Murat müdürüm Yozgat’ta geldiği zaman tanıştık beyefendi kimliği , işindeki otoritesi,  görevine olan aşkı, ve emniyet ve  asayişteki  hep taktir ettik.

 Gittiğine şahsım adına şehrimiz adına üzülüyorum, murat müdürüm Trabzon’da bir eviniz var  ve Yozgat’ta da her zaman bir eviniz bir adresiniz var. ‘dedi 

Haber :Salih Akgül

ESERTÜRK RESEPSİYONDA VEDA KONUŞMASI YAPTI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!