Eğitim Semineri Düzenlenecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sarıkaya Belediyesi tarafından yapay zeka destekli eğitim üzerine seminer düzenlenecek. Seminer Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel’in katılacağı ve vatandaşların davetli olduğu da duyuruldu.

Sarıkaya Belediyesi tarafından yapılan duyuruda: “Değerli Sarıkayalılar, 8 ve 12.sınıf öğrencilerimize Lise ve Üniversite sınavlarında destek vermek amacıyla yıl boyunca eğitim alabilecekleri Yapay Zeka Destekli ve tamamen ücretsiz olarak uzman akademisyenlerle birlikte hazırlattığımız Sınavkart projesi ile öğrencilerimizin yanındayız. Perşembe günü 8. sınıf öğrencileri saat: 09.00’da, 12. sınıf öğrencileri saat: 11.00’de Sarı Zeybek Kültür Merkezi-Şehit Mustafa Kemal Devrilmez Çok Amaçlı Salonunda Belediye Başkanımız Sayın Av. Ömer Açıkel’in katılımlarıyla yapılacak olan tanıtım, eğitim kartlarını alabileceğiniz ve Uzman Matematik Öğretmeni,Eğitim Koçu Berivan Alparslan ve ekibi ile sınav hazırlık sürecinizle ilgili bilgiler alabileceğiniz seminerimize tüm 8. ve 12.sınıf öğrencilerimizi, velilerini ve kıymetli öğretmenlerimizi bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi

Eğitim Semineri Düzenlenecek
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!