Eczacılar Günü mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü sebebi ile Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin, kutlama mesajı yayınladı. Müdür Şahin: ‘’Eczacılarımızın katkısı tartışılmazdır.” dedi.

Şahin mesajında: ‘’Ülkemizin son yıllarda sağlıkta eriştiği nokta, elde ettiği başarılar tüm dünyanın takdirini kazanmaktadır. Sağlık hizmetlerinin özelliği gereği, hizmet eden tüm kurumların tam bir uyum içinde, organize bir şekilde hareket etmesi gerekir. Bu anlamda, eczacılarımızla işbirliği çerçevesinde sorunlarımızı beraberce çözme gayreti içinde olduk. En önemli paydaşlarımızdan gördüğümüz eczacılarımızın mesleklerini en iyi şekilde icra edebilmeleri için birçok düzenleme yaptık yapmaya da devam ediyoruz.

Dünyada önemi her geçen gün artan, Bakanlığımızın da öncelikli politikalarından biri olan Akılcı İlaç Kullanımı gibi konularda eczacılarımızın katkısı tartışılmazdır.

14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla tüm kurumlarımızda çalışan eczacı arkadaşlarımız başta olmak üzere, sağlık hizmeti sunumunun değerli bir parçası olan eczacılarımızın Eczacılık gününü kutlarım.’’ Dedi. Haber Merkezi

Eczacılar Günü mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!