DEVLET MİLLET EL ELE

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Valisi Ziya Polat, görevli olduğu Hatay’ın Hassa ilçesinde yapılan çalışmaları bizzat koordine etmeye devam ediyor.
Vali Ziya Polat bölgede çalışmalarını sürdürürken yine eşi Pınar Filiz Polat ise ilimizde misafir edilen depremzede vatandaşları ziyaret ederek bu zor günlerde yanlarında olduğunu hissettiriyor.
Vali Ziya Polat, Hassa’da depremin ilk anından itibaren bulunan ekiplerinin, vatandaşların geçici olarak barınmaları için kurulan çadır ve konteyner kentlerde çevre düzenlemesi yaparken bir yandan da yeni yaşam alanları oluşturmak için canla başla çalıştığını söyledi.

Vali Ziya Polat’ın eşi Pınar Filiz Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, deprem bölgesinden ilimize gelerek kamu kurum ve kuruluşlarımızın misafirhanelerinde ağırlanan depremzedeleri ziyaret ederek, sorunlarını dinleyip taleplerini aldı.
Hanımefendiler daha sonra deprem bölgesinden gelen ve Yozgat Şehir Hastanesi’nde tedavisi devam eden vatandaşları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

DEVLET MİLLET EL ELE
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!