Depremzede Genci Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden 6 Şubat tarihinde meydana gelen depremlerden etkilenerek bir süre Ankara’da tedavi gördükten sonra Yozgat’a  gelen Adıyamanlı depremzede genci Yozgat Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti.

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ve fizik tedavisi için hastaneye yatan, Diyanet mensubu bir ailenin evladı olan Furkan Kuşlu’yu tedavi gördüğü Şehir Hastanesi fizik tedavi servisinde ziyaret etti. Furkan’la bir süre sohbet edip psikolojik destek sunan Gülden, “İl Müftülüğü olarak imkanlar ölçüsünde her zaman depremzedelerimizin yanındayız. Maddi ve manevi destek verme çabası içerisindeyiz.” dedi.

Furkan Kuşlu’ya kitap ve kalem hediye edip muhtemel ihtiyaçları için desteklerinin her zaman yanında olduğunu vurguladı. Furkan Kuşlu ziyareti için Müftü Gülden’e teşekkür etti. Ziyarette Abdulhamithan Camii İmam-Hatibi Mehmet Okur’da hazır bulundu. Yozgat İl Müftülüğü

Depremzede Genci Ziyaret
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!